Dozownik do płynu – dobra rzecz!

O wygodzie korzystania ze zlewozmywaka decydują szczegóły. To, czy jesteśmy zadowoleni z komfortu zmywania naczyń zależy od tego, jak zaplanujemy sobie stanowisko pracy. Istotne jest to, czy wszystko ważne mamy pod ręką, czy nic nie krępuje nam ruchów, czy mamy wystarczająco dużo miejsca, by umyć w zlewie wszystkie niezbędne naczynia. Niekiedy, zwłaszcza wtedy, kiedy nie mamy zmywarki, potrzebujemy dużo miejsca, by w zlewozmywaku umyć duże garnki.

Na komfort naszej pracy wpływa zamontowanie dozownika do płynu. Jest to wygodne urządzenie, które służy nam do pobierania wystarczającej ilości płynu do naczyń. Wbudowuje się go w blat tuż obok zlewozmywaka lub w nim samym. Wyklucza on sytuacje, kiedy musimy „łapać” spadający z krawędzi zlewozmywaka płyn. Unikamy też momentów, kiedy brudnymi dłońmi łapiemy za butelkę płynu. Jest nam po prostu dużo wygodniej. Płyn zawsze wypłynie tam, gdzie tego chcemy. Wyleci w takiej ilości, jaka jest nam potrzebna. Nie ma obawy przed nieekonomicznym zużywaniem płynu do naczyń.

Do dozownika możemy również wlać mydło w płynie, by zawsze, od razu po myciu naczyń, czy wykonywaniu innych kuchennych prac móc umyć dłonie.

Dlaczego właśnie ten produkt jest trwały i niezawodny? Wykonany jest on bowiem z tworzywa ABS pokrytego chromem. Wystarczy nacisnąć jego górną część, by z dozownika wyleciał płyn (w idealnie wymierzonej wielkości). Konstrucja tego urządzenia zapewnia długą pracę bez jakichkolwiek przeszkód w użytkowaniu go. Produkt może być używany zarówno w kuchni, jak i w łazience.

Kategoria : Zlewozmywaki